Kapat×

1.99 TL
2 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara ve misafirlerinize yaşadığınız mutlu anları anımsatacak hoş bir anı bırakmaya ne dersiniz? Ayakkabı Yaş Günü Ayna Pleksi üzerine istemiş olduğunuz yazıyı yada grafiği yazdırabilirsiniz. size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Pleksi Ayna Doğum Günü Süsü, Pleksi Ayna magnet, Pleksi Ayna Duvar Süsü, Pleksi ayna toptan, Pleksi Ayna Lazer Kesim, Lazer kesim Ayna, Lazer Kesim Magnet, Lazer Kesim Kapı Süsü, Pleksi ayna kapı süsü, Ayakkabı Süs Pleksi Ayna, Ayakkabı Şeklinde Süs, Ayakkabı Formunda Pleksi Ayna, Pleksi ayna fiyatları, Pleksi ayna nereden alınır, Pleksi Ayna Nikah Şekeri, Ayakkabı Yaş Günü Hatırası, Ayakkabı Doğum Günü Hatırası, Pleksi Ayna Promosyon Ürünleri, Promosyon Lazer Kesim AynaAyakkabı Süs, Ayakkabı Şekli Süs, Magnet Süs, Ayna Ayakkabı, Ayakkabı Modeli Ayna

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5