Kapat×

2.69 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

At Figürü Pleksi Ayna'yı sünnet düğünü, yeni doğum, doğum günü gibi özel günlerinizde hediyelik yapabilir sevdiklerinize hoş bir anı bırakabilirsiniz. At Figürü Ayna, pleksi lazer kesim ve sizin isimleriniz yazılarak özel olarak tasarlanmaktadır. size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : At Figürü Lazer Kesim Ayna, At Figürü Ayna Pleksi, At Figürü Hediyelik, At Figürü Sünnet Hediyeliği, At Figürü Doğum Günü Süsü, At Figürü Pleksi Hediyelik, Pleksi Ayna Harf, Pleksi ayna tepsi, Pleksi Ayna Bebek Şekeri, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna toptan, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi ayna nereden alınır, Pleksi Ayna Satın Al, Pleksi Ayna İsim, Pleksi Ayna Kesimi, Lazer kesim Ayna, Süslemesiz Ayna Pleksi, Süslü Ayna Pleksi, Lazer Kesim Toptan, Nikah Şekeri, Kırmızı Akrilik At Figürü, Mavi Akrilik At Figürü, Pembe Akrilik At Figürü, Sarı Akrilik At Figürü, at lazer,at parlak pleksi,parlak pleksi at,at figürü,at pleksi kesim,sünnet hediyesi,özel sünnet,özel sünnet kesim,özel sünnet isim

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5