Kapat×

5.99 TL
5 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Bebek Arabası Süslü Pileksi modelini dogumgunu, hoşgeldin bebek, baby shower, bebek mevlidi gibi etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize hoş bir hatıra bırakabilirsiniz. Magnet olarak kullanılabilir. Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : pembe süslü bebek arabası ayna,Pleksi ayna bebek şekeri,Pleksi ayna magnet,Pleksi ayna fiyatları,doğumgünü şekeri,doğumgünü hediyelikleri,Pleksi bebek arabası,bebek arabası süsü,süslü hediyelikler,baby shower hediyelikleri,hoşgeldin bebek hediyelikleri,Mevlid hediyelikleri,bebek mevlidi,bebek mevlidi hediyelikleri,Pleksi hediyelikler,pileksi Ayna,pileksi hediyelikler,magnet bebek süsü,dolap süsü hediyelikler,bebek mevlidi süsü,sünnet mevlidi süsü,sünnet mevlidi hediyelikleri

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5