4.00 TL
3 Gün
Sipariş Açıklaması

Bebeğinizin bütün özel günlerinde hediyelik olabilecek sevimli bir üründür. Bebek Ayağı Ayna Pleksiyi doğumgünü, hoşgeldin bebek, mevlüd töreni gibi organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

  • Yüksek kalite pleksiglass malzeme’den üretilmiştir.
  • Yüzeyin çizilmemesi için üzerinde koruyucu jelatini vardır, montaj esnasında çıkartınız.
  • Güvenli paketleme ve kargolama ile ürününüz kargoda zarar görmeden elinize kadar ulaşır.
  • Yanlış gönderim durumunda ürününüzü kargo ödemeden bize göndererek kendi ürününüze hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün, uzman tasarımcılarımız tarafından tamamı el çizimi ile tasarlanmaktadır. Tasarımınız hazır olduğunda siparişinize tasarım görseli olarak ilave edilir ve size e-mail ile önizleme görseli gönderilir.  Oluşturulan tasarımınızı gördükten sonra tasarımınıza onay verebilir ya da tasarım üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.  Bu süreç, sipariş ve ödeme onayınız ardından başlayacaktır, ödeme işlemi tamamlanmadan tasarım süreciniz başlamamaktadır.

Pleksi Bebek Şekeri,süslemesiz Pleksi ayna,Pleksi ayna fiyatları,Pleksi ayna nereden alınır,Pleksi ayna kesimi,Pleksi Ayna tepsi,Pleksi Ayna bebek,Bebek Ürünleri,hoşgeldin bebek,baby shower,doğumgünü hediyelikleri,doğumgünü hazırlıkları,İlk Adım Hediyelikleri, bebek doğumgünü,1 yaş hediyelikleri,İlk Yaşgünü,Bebek Mevlüdü Hazırlıkları,Bebek Mevlüdü Organizasyon, Bebek Mevlüdü Nasıl Yapılır, Bebek Mevlüdü Hediyelikleri

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5