Kapat×

5.99 TL
5 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Bebeğinizin bütün özel günlerinde hediyelik olabilecek sevimli bir üründür. Bebek Ayağı Ayna Pleksiyi doğumgünü, hoşgeldin bebek, mevlüd töreni gibi organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Pleksi Bebek Şekeri,süslemesiz Pleksi ayna,Pleksi ayna fiyatları,Pleksi ayna nereden alınır,Pleksi ayna kesimi,Pleksi Ayna tepsi,Pleksi Ayna bebek,Bebek Ürünleri,hoşgeldin bebek,baby shower,doğumgünü hediyelikleri,doğumgünü hazırlıkları,İlk Adım Hediyelikleri, bebek doğumgünü,1 yaş hediyelikleri,İlk Yaşgünü,Bebek Mevlüdü Hazırlıkları,Bebek Mevlüdü Organizasyon, Bebek Mevlüdü Nasıl Yapılır, Bebek Mevlüdü Hediyelikleri

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5