Kapat×

2.99 TL
2 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Bebeğinizin doğum günü, baby shower, hoşgeldin bebek gibi özel günlerinde sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir günün ardından onlara ölümsüz bir hatıra hediye edebilir, istediğiniz ismi yazdırarak kişiye özel olmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Biberon Ayna Pleksi, Biberon Figürü Ayna Pleksi, Lazer Kesim Ayna Pleksi, Biberon Lazer Kesim, süslemesiz Pleksi ayna, Pleksi Ayna Lazer Kesim, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi ayna nazar duası, Pleksi Ayna Bebek Şekeri, Pleksi ayna nereden alınır, Pleksi Ayna İsim, Biberon Şeklinde Pleksi, Süslemeli Pleksi Ayna, Pleksi ayna fiyatları, Sarı Pleksi Ayna Biberon,magnet biberon,biberon ayna,ayna biberon,ayna mahnet biberon,yeni doğum süsü,doğum süsü

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5