Kapat×

2.59 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Yakınlarınız ve sevdiklerinizle paylaştığınız düğün, nişan, söz, kına, doğumgünü gibi özel günlerinizde onlara bırakacağınız hoş bir anı olabilir. Pleksi lazer kesim ve sizin isimleriniz ile size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Çift Kalp Pleksi Ayna, Kalpli Pleksi Ayna, Pleksi ayna toptan, Pleksi Ayna Lazer Kesim, Pleksi ayna nereden alınır, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi ayna nazar duası, Pleksi ayna fiyatları, Pleksi ayna davetiye, Düğün Hazırlıkları, Düğün Davetiyesi, Nikah Şekeri, Ayna Pleksi Tepsi, Kalp Dekor, Ayna Pleksi Kalp Dekor, Kalpli Dekor, çift kalp şeklinde isim,çift kalp lazer kesim,lazer kesim çift kalp,nişan çift kalp,düğün çift kalp,nişan çift kalp yazısı,nikah şekeri çift kalp

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5