35.00 TL
3 Gün
Sipariş Açıklaması

Masanızın üzerinde bir değişiklik yapmak, kendiniz için farklılık yaratmak istiyorsanız Çift Taraflı Masa Üstü Baş Harfler İsimlik size çok yardımcı olacaktır. Pleksi ayna üzerine diledğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Kaliteli üretimimiz ile küçük yazılar dahi gayet net bir şekilde okunabilmekte, isimlerde silinme ya da deforme olmamaktadır.

5 mm kalınlığında ve çift taraflı ayna pleksi olan, yüksekliği 20 cm genişlik olarak da 40 cm masa üstü baş harfler isimlik.

Lütfen açıklama kısmına renk seçiminizi de ekleyiniz.

  • Yüksek kalite pleksiglass malzeme’den üretilmiştir.
  • Yüzeyin çizilmemesi için üzerinde koruyucu jelatini vardır, montaj esnasında çıkartınız.
  • Güvenli paketleme ve kargolama ile ürününüz kargoda zarar görmeden elinize kadar ulaşır.
  • Yanlış gönderim durumunda ürününüzü kargo ödemeden bize göndererek kendi ürününüze hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün, uzman tasarımcılarımız tarafından tamamı el çizimi ile tasarlanmaktadır. Tasarımınız hazır olduğunda siparişinize tasarım görseli olarak ilave edilir ve size e-mail ile önizleme görseli gönderilir.  Oluşturulan tasarımınızı gördükten sonra tasarımınıza onay verebilir ya da tasarım üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.  Bu süreç, sipariş ve ödeme onayınız ardından başlayacaktır, ödeme işlemi tamamlanmadan tasarım süreciniz başlamamaktadır.

Baş Harfler Pleksi Ayna, Baş Harfler Masa Süsü, İsimli Pleksi Ayna, Baş harf Hediyelik, İsimlik, İsim Yazılı Ayna, İsimli Ayna, Pleksi Ayna Masa Üstü İsimlik, Pleksi ayna İsimlik, Pleksi Ayna Masa Üstü Hediyelik, Masa Üstü İsimlik Hediye, Masa Üstü Lazer Kesim İsimlik, Pleksi Ayna magnet, magnet, Lazer Kesim Magnet, pleksi magnet, Pleksi Ayna Dekor, Pleksi Ayna Topkan, Pleksi ayna nereden alınır, Pleksi Ayna Kesimi, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi ayna tepsi, Lazer kesim Ayna, Lazer Kesim Ayna Tepsi, Lazer Kesim Duvar Süsü, Lazer Kesim Ayna Kapı Süsü, Lazer Kesim Bebek Şekeri, Lazer Kesim Nazarlık, Lazer Kesim Tepsi, Akrilik Pleksi Ayna

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5