Kapat×

4.29 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Bütün özel günlerinizde kullanabileceğiniz Dekoratif Pleksiyi dilediğiniz renk ve modeldeki aksesuarlarla süsleyerek zevkinize uygun hale getiriyoruz. Doğumgünü, hoşgeldin bebek, baby shower, bebek mevlidi, sünnet mevlidi ve diğer etkinliklerinizde hediyelik olarak sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Magnet olarak kullanılmaktadır. Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : dekoratif Ayna pleksi magnet,Mevlid hediyelikleri, mevlid şekeri,pleksi magnet, dolap süsü hediyelikler, Pleksi Ayna magnet,doğumgünü hazırlıkları,doğumgünü hediyelikleri, baby shower hediyelikleri, hoşgeldin bebek hediyelikleri, mevlid hediyelikleri, bebek mevlidi, nişan hediyelikleri, düğün hediyelikleri, kına, nikah şekeri, birthday, birthday parti, mevlit şekeri, Mevlüt şekeri, mevlid hatırası, sünnet mevlidi, pleksi ayna bebek şekeri,dekoratif Pleksiyi Ayna magnet, magnet

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5