Kapat×

3.59 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Düğün, nişan, söz, kına gibi en özel gününüzde günün anlam ve önemini belirten bir davetiye hazırlamak istemez misiniz? Gelinlik Ayna Pleksi üzerine istemiş olduğunuz yazıyı yada grafiği yazdırabilirsiniz. size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Gelinlik Şeklinde Ayna Pleksi, Pleksi Ayna Gelinlik, Düğün Davetiyesi Ayna Pleksi, Kına Davetiyesi Ayna Pleksi, Ayna Pleksi Magnet, Ayna Pleksi Fiyatları, Ayna Pleksi Lazer Kesim, Ayna Pleksi Bebek Şekeri, Pleksi Magnet Nasıl Yapılır, Sarı Pleksi Ayna, Mavi Pleksi Ayna, Gri Pleksi Ayna, Renkli Pleksi Ayna Gelinlik, Pleksi Magnet Toptan, Pleksi ayna toptan, Gelinlik Modeli Davetiye Pleksi, Lazer Kesim Ayna Pleksi, Lazer kesim Ayna, Lazer Kesim Tepsi, Lazer Kesim Ayna Harf, Lazer Kesim Süslü Tepsi, Süslemesiz Ayna Pleksi, Gelinlik ayna pleksi, Gelinlik kına,gelinlik kına süs,gelinlik davetiye,ayna gelinlik şekli,gelinlik şekli kına süsü,ayna Kına Davetiyesi

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5