Kapat×

2.99 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Bebeğinizin doğum günü, hoşgeldin bebek, baby shower, diş buğdayı, ilk yaş günü gibi özel günlerinde sevdiklerinizle güzel bir gün geçirdikten sonra onlara bu günü anımsamaları için hoş bir hatıra hediye edebilirsiniz. Gümüş Bebek Arabası üzerine istemiş olduğunuz yazıyı yada grafiği yazdırabilirsiniz.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Bebek Arabası Ayna Pleksi, Bebek Arabası Akrilik Ayna Pleksi, Bebek Arabası Lazer Kesim, İlk Yaş Hediyelik, Doğum Günü Hediyelik, Olgeldin Bebek Hediyelik, Baby Shoer Hediyelik, Bebek Arabası Kırmızı Ayna Pleksi, Bebek Arabası Mavi Ayna Pleksi, Bebek Arabası Gold Ayna Pleksi, Bebek Arabası Gümüş Ayna Pleksi, Bebek Arabası Pembe Ayna Pleksi, Ayna Pleksi Harf, Ayna Pleksi İsim, Ayna Pleksi Kapı Süsü, Ayna Pleksi Magnet, Ayna Pleksi Nereden Alınır, Ayna Pleksi Tepsi, Ayna Pleksi Gümüş Bebek Arabası, Doğum Süsü Yazılı Doğum Süsü, Yazılı Magnet Bebek Arabası, Yeni Doğan Bebek, Yeni Doğan Bebek Süsü, bebek arabası süsü

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5