3.25 TL
3 Gün
Sipariş Açıklaması

Çocuğunuzun ilk dişi için misafirlerinize hediye edebileceğiniz size özel hazırlanan diş şeklinde magnetli ayna pleksi. Dilediğiniz renk ve modelde aksesuar ile hazırlanarak zevkinize göre tasarlanabilmektedir.

  • Yüksek kalite pleksiglass malzeme’den üretilmiştir.
  • Yüzeyin çizilmemesi için üzerinde koruyucu jelatini vardır, montaj esnasında çıkartınız.
  • Güvenli paketleme ve kargolama ile ürününüz kargoda zarar görmeden elinize kadar ulaşır.
  • Yanlış gönderim durumunda ürününüzü kargo ödemeden bize göndererek kendi ürününüze hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün, uzman tasarımcılarımız tarafından tamamı el çizimi ile tasarlanmaktadır. Tasarımınız hazır olduğunda siparişinize tasarım görseli olarak ilave edilir ve size e-mail ile önizleme görseli gönderilir.  Oluşturulan tasarımınızı gördükten sonra tasarımınıza onay verebilir ya da tasarım üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.  Bu süreç, sipariş ve ödeme onayınız ardından başlayacaktır, ödeme işlemi tamamlanmadan tasarım süreciniz başlamamaktadır.

Pleksiyi Ayna magnet, Pleksi ayna fiyatları, Pleksi ayna nazar duası, Pleksi Ayna Bebek Şekeri,Bebek İlk Diş Hediyelikleri, Bebek Özel Gün Hediyelikleri, Bebek Hediyelikleri,Pleksi ayna toptan, süslemesiz Pleksi ayna, diş ayna pleksi,diş şeklinde pileksi ayna,diş pileksi,pileksi hediyelik,pileksi ayna tepsi,pileksi ayna diş,ilk diş pleksi,ilk diş,ilk diş süsü,magnetli ilk diş,ilk diş magnet,ilk diş ayn apleksi,ayna pleksi ilk diş,lazer kesim,lazerkesim ayna,lazer kesim pileksi,lazerkesim,çocuklar için,çocuklara özel,çocuk ilk diş,bebek ilk diş

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5