Kapat×

3.99 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Çocuğunuzun ilk dişi için misafirlerinize hediye edebileceğiniz size özel hazırlanan diş şeklinde magnetli ayna pleksi. Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Pleksiyi Ayna magnet, Pleksi ayna fiyatları, Pleksi ayna nazar duası, Pleksi Ayna Bebek Şekeri,Bebek İlk Diş Hediyelikleri, Bebek Özel Gün Hediyelikleri, Bebek Hediyelikleri,Pleksi ayna toptan, süslemesiz Pleksi ayna, diş ayna pleksi,diş şeklinde pileksi ayna,diş pileksi,pileksi hediyelik,pileksi ayna tepsi,pileksi ayna diş,ilk diş pleksi,ilk diş,ilk diş süsü,magnetli ilk diş,ilk diş magnet,ilk diş ayn apleksi,ayna pleksi ilk diş,lazer kesim,lazerkesim ayna,lazer kesim pileksi,lazerkesim,çocuklar için,çocuklara özel,çocuk ilk diş,bebek ilk diş

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5