Kapat×

2.59 TL
2 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Kalp Şeklinde Ayna Pleksiyi düğün, nikah, nişan, söz, kına, doğum günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinizle paylaşarak o günü anımsatan hoş bir anı bırakmış olursunuz. Kalp Ayna Pleksi üzerine istemiş olduğunuz yazıyı yada grafiği yazdırabilirsiniz. size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Kalp Pleksi Ayna, Gümüş Kalp Pleksi Ayna, Sarı Kalp Pleksi Ayna, Kalp Figürlü Ayna Pleksi, Kalp Şeklinde Lazer Kesim, Kalp Ayna Pleksi Davetiye, Kalp Ayna Pleksi Nikah Şekeri, Kalp Nişan Davetiyesi, Ayna Pleksi Davetiye, Kalp ayna,ayna gümüş kalp,gümüş ayna,gümüş ayna kalp,gümüş kalp,yazılı gümüş kalp, yazılı kalp,yazılı kalp süsü,gümüş kalp magnet,magnet süs, Pleksi Ayna İsim, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi ayna nazar duası, Pleksi ayna fiyatları, Pleksi ayna tepsi, Pleksi ayna toptan, Pleksi Ayna Satın Al, Gümüş Kalp Pleksi Lazer Kesim, Lazer kesim Ayna, Lazer Kesim Kalp, Lazer Kesim Nazar Duası

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5