Kapat×

3.99 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Turkuaz süslü ayna kral tacı erkek çocuklarınızın özel günleri için size özel olarak hazırlanan ve süslenen buzdolabı magneti. Arkasında ki mıknatıs ile metal yüzeylere zarar vermeden kolayca kullanabilirsiniz.

Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : kral tacı ayna,kral tacı magnet,yazılı kral tacı magnet,isimli kral tacı magnet,süslü kral tacı,süslü kral tacı magnet,süslü ayna kral tacı,turkuaz ayna magnet,turkuaz süslü magnet,turkuaz kral tacı ayna,altın kral tacı ayna,gümüş kral tacı ayna,süslü kral tacı ayna,turkuaz süslü ayna,turkuaz süslü ayna magnet,erkek çocuk ayna,erkek çocuk kral magnet

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5