Kapat×

2.99 TL
2 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Düğün, nişan, kına, söz, kız isteme, doğumgünü, kutlama gibi bütün özel günlerinizde mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşıp o güne dair güzel bir anı bırakabilirsiniz. Kuş Kafesi Ayna Pleksi özel günler için tasarlanmıştır. Sizin bilgilerinizin yazılı olduğu Kuş kafesi pleksi lazer kesim ürünü size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Kuş Kafesi Ayna Pleksi, Pleksi ayna toptan, Pleksi Ayna İsim Yazma, Pleksi ayna tepsi, Pleksi Ayna Dini, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi ayna nereden alınır, Düğün Davetiyesi, nişan hediyelikleri, doğumgünü hediyelikleri, Çifte Kumrular Ayna Pleksi, Söz Hediyelikleri, Kına Hazırlıkları, Doğumgünü Hediyesi, KuşKafesi Lazer, Lazer Kedim Ayna, Lazer Kesim Toptan, Kuş Kafesi,parlak kuş kafesi,kafes lazer kesim,kafes nişan,kafes düğün,düğün süsü,nişan süsü,ayna kafes süsü,ayna magnet süs

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5