Kapat×

1.99 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Düğün, nişan, söz, kına, doğum günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize hoş bir anı bırakacağınız Kelebek Figürlü Ayna Pleksiyi, lazer kesim ve sizin isimleriniz ile özel olarak tasarlıyoruz. 

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Kelebek Figürlü Ayna Pleksi, Kelebek Ayna Pleksi, Kelebek Lazer Kesim Pleksi, Lazer kesim Ayna, Kelebek Doğum Günü Süsü, Süslemesiz Ayna Pleksi,Pleksi ayna magnet, Pleksi ayna toptan, Pleksi ayna nereden alınır, Pleksi Ayna Kelebek Süs, Pleksi Ayna Bebek Şekeri, Kelebek Figürü Ayna, Gümüş Ayna Pleksi Kelebek, Sarı Ayna Pleksi Kelebek, Lazer kesim kelebek,kelebek,günüş kelebek,kelebek gümüş,gümüş kelebek hediye,gümüş kelebek şeker,özel kelebek isimli,kelebek magnet,ayna kelebek hatıra

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5