Kapat×

3.99 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Şampiyon bebeklere özel tasarladığımız bir Pleksi Ayna hediyelik çeşitidir. Bebeğinizin tüm özel günlerinde; doğumgünü, İlkadım, hoşgeldin bebek, bir yaşdiş buğdayı ve Mevlüt töreninde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz hoş bir hatıra olacak. 

Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Pleksi ayna bebek şekeri,Pleksi ayna nazar duası,Pleksi ayna magnet,Pleksi ayna fiyatları,Pleksi ayna toptan,süslemesiz Pleksi ayna,Pleksi Ayna tepsi,Pleksi ayna isimli,şekilli Pleksi ayna,figürlü Pleksi ayna,organizasyonlar,wedding,düğün,Nişan,kına,söz,özel günler,hediyelikler,Ayna Pleksi hediyelik,süslü ayna Pleksi,lazer kesim,lazer kesim Ayna,lazer kesim Ayna Pleksi,lazer kesim isimlik,lazer kesim hediyelikler,düğün hazırlıkları,nişan hazırlıkları

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5