3.50 TL
3 Gün
Sipariş Açıklaması

Şampiyon bebeklere özel tasarladığımız bir Pleksi Ayna hediyelik çeşitidir. Bebeğinizin tüm özel günlerinde; doğumgünü, İlkadım, hoşgeldin bebek, bir yaşdiş buğdayı ve Mevlüt töreninde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz hoş bir hatıra olacak. 

  • Yüksek kalite pleksiglass malzeme’den üretilmiştir.
  • Yüzeyin çizilmemesi için üzerinde koruyucu jelatini vardır, montaj esnasında çıkartınız.
  • Güvenli paketleme ve kargolama ile ürününüz kargoda zarar görmeden elinize kadar ulaşır.
  • Yanlış gönderim durumunda ürününüzü kargo ödemeden bize göndererek kendi ürününüze hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün, uzman tasarımcılarımız tarafından tamamı el çizimi ile tasarlanmaktadır. Tasarımınız hazır olduğunda siparişinize tasarım görseli olarak ilave edilir ve size e-mail ile önizleme görseli gönderilir.  Oluşturulan tasarımınızı gördükten sonra tasarımınıza onay verebilir ya da tasarım üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.  Bu süreç, sipariş ve ödeme onayınız ardından başlayacaktır, ödeme işlemi tamamlanmadan tasarım süreciniz başlamamaktadır.

Pleksi ayna bebek şekeri,Pleksi ayna nazar duası,Pleksi ayna magnet,Pleksi ayna fiyatları,Pleksi ayna toptan,süslemesiz Pleksi ayna,Pleksi Ayna tepsi,Pleksi ayna isimli,şekilli Pleksi ayna,figürlü Pleksi ayna,organizasyonlar,wedding,düğün,Nişan,kına,söz,özel günler,hediyelikler,Ayna Pleksi hediyelik,süslü ayna Pleksi,lazer kesim,lazer kesim Ayna,lazer kesim Ayna Pleksi,lazer kesim isimlik,lazer kesim hediyelikler,düğün hazırlıkları,nişan hazırlıkları

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5