Kapat×

3.99 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Çocuğunuzun özel gününde ona küçük sürprizler yapıp ismini Kelebek desenli pleksi ayna üzerine yazdırarak hem onu mutlu edebilir hem de misafirlerinize hoş bir hatıra sunabilirsiniz. Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Pleksi ayna bebek şekeri,isimli Pleksi ayna,Pleksi ayna fiyatları,Pleksi ayna magnet,süslemesin Pleksi ayna,süslemeli Pleksi ayna,Pleksi ayna nereden alınır,Pleksi ayna nazar duası,çocuk özel günleri,bebek özel günleri,kelebek Pleksi,Kelebek desenli Pleksi,kelebek Pleksi ayna,Pleksi ayna çeşitleri,Pleksi hediyelikleri,Pleksi hatıralıkları,doğumgünü hediyelikleri,Pleksi hediyelik,düğün hediyelikleri,düğün hazırlıkları,Nişan,kına,kına hazırlıkları,nişan hazırlıkları

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5