Kapat×

6.50 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Papatya şeklinde ayna pleksiyi dilediğiniz renk ve modelde aksesuarlar ile süsleyerek zevkinize uygun hale getiriyoruz. Magnet olarak da kullanabileceğiniz Papatya Ayna Pleksi çocuğunuzun ve sizin özel günlerinize renk katacak. Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : papatya Pleksi ayna,Mevlid hediyelikleri, mevlid şekeri, mevlit şekeri, Mevlüt şekeri, mevlid hatırası, sünnet mevlidi, sünnet hediyelikleri, sünnet şekeri, sünnette dağıtılacak şeyler,Pleksi ayna bebek şekeri, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna fiyatları,doğumgünü hazırlıkları, doğumgünü hediyelikleri,baby shower hediyelikleri, hoşgeldin bebek hediyelikleri, mevlid hediyelikleri, bebek mevlidi, nişan hediyelikleri, düğün hediyelikleri, kına, nikah şekeri, birthday, birthday parti, papatya Pleksi, papatya şeklinde Pleksi, papatya Pleksi ayna magnet

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5