Kapat×

4.99 TL
5 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Pembe süslü taç ayna ile kız çocuklarınızın özel günleri için size özel olarak hazırlanan ve süslenen buzdolabı magneti. Arkasında ki mıknatıs ile metal yüzeylere zarar vermeden kolayca kullanabilirsiniz.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : ayna taç magnet,pleksi ayna taç bebek şekeri,kral tacı pleksi ayna magnet,tac pleksi ayna fiyatları, kral tacı doğumgünü şekeri,doğumgünü hediyelikleri,Pleksi kral tacı,kral tacı süsü,süslü hediyelikler,baby shower hediyelikleri,hoşgeldin bebek hediyelikleri,Mevlid hediyelikleri, bebek mevlidi,bebek mevlidi hediyelikleri,pembe süslü pleksi hediyelikler,kral tacı pileksi ayna,pileksi hediyelikler,magnet bebek süsü,dolap süsü hediyelikler,bebek mevlidi süsü,sünnet mevlidi süsü,sünnet mevlidi hediyelikleri

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5