Kapat×

1.99 TL
2 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara ve misafirlerinize yaşadığınız mutlu anları anımsatacak hoş bir anı bırakmaya ne dersiniz? Pipo Babalar Günü,yaş günü  Ayna Pleksi üzerine istemiş olduğunuz yazıyı yada grafiği yazdırabilirsiniz.size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Pleksi Ayna Pipo, Pipo Şeklinde Ayna Pleksi, Baba Hediyeleri, Babaya Hediyeler, Ayna Pleksi Hediye, Pleksi Ayna Hediyelik, Pleksi ayna toptan, Pleksi Ayna magnet, Lazer Kesim Magnet, Promosyon Magnet, Pleksi ayna İsimlik, süslemesiz Pleksi ayna, Pleksi ayna tepsi, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi Ayna Kesimi, Pleksi ayna nereden alınır, Yuvarlak Pleksi Ayna, Kare Pleksi Ayna, İsim Pleksi Ayna, Lazer kesim Ayna, Lazer Kesim Pleksi, Lazer Kesim Tepsi, Lazer Kesim Bebek Şekeri, Lazer Kesim Kapı Süsü, magnet, düğün, Nişan, KIna, Ni,kah, Pleksi Ayna Nikah Şekeri, Pleksi ayna davetiye, Ayna Pipo, Pipo Doğum Günü, Pipo Magnet, Pipo Hatıra, Pipo Süs, Doğum Günü Hatırası

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5