Kapat×

90.00 TL / m²
cm | cm

3 Gün

! Stok da yok

İhtiyacınız olan boyutlarda 3 farklı kalitede poster baskı siparişi verebilirsinizi istemiş olduğunuz resim dosyasını siparişinize ekleyerek bize gönderebilir ve kısa süre içerisin de istemiş olduğunuz postere sahip olabilirsiniz.

Ekonomik Poster Nedir ?

İç mekan da kullanılması gerekmeyen yada çok yüksek ebatlarda olan resim veya grafik baskılarında ekstra baskı ücreti ödememeyerek daha uygun bir şekilde posterinize sahip olabilirsiniz.

Genel olarak 140 gram(m2) dış mekan reklam kağıtlarına, dış mekan baskı makinalarında yapılan baskı çeşididir. Baskı kalitesi en fazla 720 dpi olarak yapılabilir.

Orta Kalite Poster Nedir?

Genelde 180 gram(m2) yarı mat yüzeye sahip kağıtlara, iç mekan için kullanılan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılan posterler çeşididir. Yüksek kalite istenilen posterler için en ideal baskı kalitesidir.

Süper Kalite Poster Nedir?

Genel olarak 250 gram (m2) parlak yüzeye sahip fotoğraf kağıtlarına, yüksek kalitede iç mekan baskı makineleri ile üretilen posterdir. Fotoğraflarınızı duvarınızda poster olarak görmek istediğiniz de seçmeniz gereken baskı kalitesidir.

Arama kelimeleri : Kişiye Özel Poster Baskı, Poster baskı Nasıl Yapılır, Ucuz Poster Baskı, 70x100 Poster Baskı Fiyatı, 50x70 Poster Baskı Fiyatı, Kişiye Özel Poster, Kişiye Özel baskı,poster baskı, Poster Baskı Fiyatı, Dijital Poster, Dijital Poster Baskı, Fotoğraf Poster, Poster Fotoğraf Baskı, Poster Afiş, Poster Baskı Fiyatları, Dijital Baskı Fiyatları, Fotoğraf Baskı Fiyatları, Matbaa Hizmetleri, Uygun Matbaa Hizmetleri, Dijital, Dijital Baskı Fiyatı, Matbaa Ürünleri, Ucuz Matbaa Baskıları, Kaliteli Matbaa Baskıları, Kaliteli Dijital Baskı, Kaliteli Fotoğraf Baskı

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5