Kapat×

1.99 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara ve misafirlerinize yaşadığınız mutlu anları anımsatacak hoş bir anı bırakmaya ne dersiniz? Şapka Doğum Günü Ayna Pleksi üzerine istemiş olduğunuz yazıyı yada grafiği yazdırabilirsiniz. size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Kaliteli Pleksi Ayna, Pleksi Ayna magnet, Pleksi Ayna Nikah Şekeri, Pleksi ayna toptan, Sünnet Hediyesi Şapka Pleksi Ayna, Doğum Hediyesi Şapka Pleksi Ayna, Lazer Kesim Pleksi Ayna, Özel gün hediyelikleri, Pleksi Ayna Dekor, Pleksi ayna nazar duası, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi Ayna Düğün Davetiyesi, Düğün Hediyeliği, Nikah Şekeri, Doğumgünü Süsü, Nişan Süsü,Şapka, ayna, Ayna Şapka, Yazılı Ayna, Sünnet Şekeri, Doğum Şekeri Magnet

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5