Kapat×

4.29 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Çocukluktan erkekliğe atılan ilk adım olan sünnet gününün hediyelikleri de o güne uygun olsun. Sünnet şapkası ayna pleksi farklı renk ve modeldeki aksesuarlarla süslenerek zevkinize özel tasarlanabilmektedir. Magnet özelliğine sahiptir. Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : sünnet şapkası ayna,sünnet şapkası magnet,Mevlid hediyelikleri, mevlid şekeri, mevlit şekeri, Mevlüt şekeri, mevlid hatırası, sünnet mevlidi, sünnet hediyelikleri, sünnet şekeri, sünnette dağıtılacak şeyler, sünnet şapkası hediyelik, sünnet şapkası, sünnet hazırlıkları, pleksi ayna bebek şekeri, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna fiyatları, doğumgünü, doğumgünü hazırlıkları, doğumgünü hediyelikleri

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5