Kapat×

89.00 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Farklı şekil ve desenlerdeki ayna pleksi kapı süsleri ile kapınız güzel bir görünüme sahip olurken misafirlerinize hoş bir karşılama yapma şansını da yakalamış olursunuz. Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Süslü Kapı Dekoru Pleksi Ayna, Süslü Kapı Dekoru Lazer Ayna, Lazer Kesim Pleksi Ayna, Dekoratif Ayna Kapı Süsü, Kapı Süsü, Aynalı Kapı süsü, Süsülü Kapı İsimliği, yazılı kapı süsü, Ayna Yazılı Süs, Ayna Yazılı Kapı Süsü, Dekoratif Kapı Süsü, Kalpli Ayna Kapı Süsü, Ayna Kapı Süsü, Kalp Ayna Pleksi Kapı Süsü, Kalp Şeklinde Kapı Süsü, Kalpli Kapı Süsü, Süslenmiş Ayna Kapı Süsü, Süs, ayna, Ev Dekor, Evde Dekor, Süslü Kapı Dekoru, Pleksi Ayna Süslü Dekor, Pleksi ayna kapı süsü, Lazer Kesim Ayna Kapı Süsü, Lazer Kesim Kapı Süsü, Ayna Pleksi Süs, Lazer Kesim Süs, Pleksi Ayna Süs, Ayna Pleksi Dekor, Lazer Kesim Dekor, Pleksi Ayna Ev Dekoru, Lazer Kesim Ev Dekoru, Süslü Aynalar, Süslenmiş Ayna Pleksi

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5