59.00 TL
3 Gün
Sipariş Açıklaması

Farklı şekil ve desenlerdeki ayna pleksi kapı süsleri ile kapınız güzel bir görünüme sahip olurken misafirlerinize hoş bir karşılama yapma şansını da yakalamış olursunuz. Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

  • Yüksek kalite pleksiglass malzeme’den üretilmiştir.
  • Yüzeyin çizilmemesi için üzerinde koruyucu jelatini vardır, montaj esnasında çıkartınız.
  • Güvenli paketleme ve kargolama ile ürününüz kargoda zarar görmeden elinize kadar ulaşır.
  • Yanlış gönderim durumunda ürününüzü kargo ödemeden bize göndererek kendi ürününüze hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün, uzman tasarımcılarımız tarafından tamamı el çizimi ile tasarlanmaktadır. Tasarımınız hazır olduğunda siparişinize tasarım görseli olarak ilave edilir ve size e-mail ile önizleme görseli gönderilir.  Oluşturulan tasarımınızı gördükten sonra tasarımınıza onay verebilir ya da tasarım üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.  Bu süreç, sipariş ve ödeme onayınız ardından başlayacaktır, ödeme işlemi tamamlanmadan tasarım süreciniz başlamamaktadır.

Süslenmiş Ayna Kapı Süsü, Süslü Kapı Dekoru, Pleksi Ayna Süslü Dekor, Pleksi ayna kapı süsü, Lazer Kesim Ayna Kapı Süsü, Lazer Kesim Kapı Süsü, Ayna Pleksi Süs, Lazer Kesim Süs, Pleksi Ayna Süs, Ayna Pleksi Dekor, Lazer Kesim Dekor, Pleksi Ayna Ev Dekoru, Lazer Kesim Ev Dekoru, Süslü Aynalar, Süslenmiş Ayna Pleksi, Pleksi Ayna magnet, Pleksi ayna toptan, Pleksi Ayna Nederen Alınır, İsimli Pleksi Ayna, LAzer Kesim Ayna Dekor, Pleksi Ayna Kesimi, Lazer Kesim Ayna Harf, Akrilik Pleksi Ayna, Ayna Üzerine İsim Yazma, Pleksi Ayna Nikah Davetiyesi, Pleksi Ayna Nikah Şekeri, Lazer Kesim Bebek Şekeri, Lazer Kesim Ayna Nişan Hediyeliği, Doğumgünü Süsü, Pleksi Ayna Doğum günü Süsü

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5