Kapat×

79.00 TL
3 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Farklı şekil ve desenlerdeki ayna pleksi kapı süsleri ile kapınız güzel bir görünüme sahip olurken misafirlerinize hoş bir karşılama yapma şansını da yakalamış olursunuz.

Size özel olarak üretilmektedir. Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Süslenmiş Ayna Kapı Süsü, Süs, ayna, Ev Dekor, Evde Dekor, Süslü Kapı Dekoru, Pleksi Ayna Süslü Dekor, Pleksi ayna kapı süsü, Lazer Kesim Ayna Kapı Süsü, Lazer Kesim Kapı Süsü, Ayna Pleksi Süs, Lazer Kesim Süs, Pleksi Ayna Süs, Ayna Pleksi Dekor, Lazer Kesim Dekor, Pleksi Ayna Ev Dekoru, Lazer Kesim Ev Dekoru, Süslü Aynalar, Süslenmiş Ayna Pleksi, İsimli Pleksi Ayna, LAzer Kesim Ayna Dekor, Pleksi Ayna Kesimi

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5