3.50 TL
3 Gün
Sipariş Açıklaması

Çocuğunuzun özel gününde ona küçük sürprizler yapıp ismini Kelebek desenli pleksi ayna üzerine yazdırarak hem onu mutlu edebilir hem de misafirlerinize hoş bir hatıra sunabilirsiniz.

  • Yüksek kalite pleksiglass malzeme’den üretilmiştir.
  • Yüzeyin çizilmemesi için üzerinde koruyucu jelatini vardır, montaj esnasında çıkartınız.
  • Güvenli paketleme ve kargolama ile ürününüz kargoda zarar görmeden elinize kadar ulaşır.
  • Yanlış gönderim durumunda ürününüzü kargo ödemeden bize göndererek kendi ürününüze hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün, uzman tasarımcılarımız tarafından tamamı el çizimi ile tasarlanmaktadır. Tasarımınız hazır olduğunda siparişinize tasarım görseli olarak ilave edilir ve size e-mail ile önizleme görseli gönderilir.  Oluşturulan tasarımınızı gördükten sonra tasarımınıza onay verebilir ya da tasarım üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.  Bu süreç, sipariş ve ödeme onayınız ardından başlayacaktır, ödeme işlemi tamamlanmadan tasarım süreciniz başlamamaktadır.

Pleksi ayna bebek şekeri,isimli Pleksi ayna,Pleksi ayna fiyatları,Pleksi ayna magnet,süslemesiz Pleksi ayna,süslemeli Pleksi ayna, Pleksi ayna nereden alınır,Pleksi ayna nazar duası,Kelebek desenli Pleksi,Kelebek şeklinde hediyelik,kutlama,doğumgünü,happybirthday,düğün,düğün hazırlıkları,Nişan,nişan hazırlıkları,kına,kınahazırlıkları

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5