Kapat×

2.99 TL
2 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Aileye yeni katılan minik bireyler için özel tasarlanan Yeni Doğan Bebek için Ayak Ayna Pleksi modelini; doğumgunu, hoşgeldin bebek, baby shower, diş buğdayı gibi özel günlerde hoş bir anı olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : süslemesiz Pleksi ayna, Yeni Doğan Ayak Ayna Pleksi, Ayak Ayna Pleksi, Bebek Ayna Pleksi, Ayna Pleksi Bebek Şekeri, Pleksi ayna toptan, Pleksi ayna fiyatları, bebek doğumgünü, Lazer Keism Ayna,Baby Shower,hoşgeldin bebek, doğumgünü hediyelikleri, baby shower hediyelikleri, Bebek Hediyelikleri, Lazer Kesim Ayna Pleksi, Lazer kesim Ayna, Pleksi Ayna İsim Yazma, Pleksi ayna nereden alınır, Lazer Kesim Ayna Fiyatları, Pembe Pleksi Ayna, Mavi Pleksi Ayna, Yeşil Pleksi Ayna, Sarı Pleksi Ayna, Gümüş Pleksi Ayna

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5