Kapat×

2.59 TL
2 GünSipariş Açıklamanız
! Stok da yok

Düğün, nişan, nikah, söz, kız isteme gibi özel günlerinizi taçlandırabileceğiniz Yüzük Ayna Pleksi üzerine istemiş olduğunuz yazıyı yada grafiği yazdırabilirsiniz. size özel olarak üretilmektedir.

Örnek fotoğraftaki ürün’de yazmasını istediğiniz bilgileri “Açıklama” kısmına yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürününüz sizin bilgilerinizi içerecek şekilde özellik,renk ve boyutta üretilecektir.

Kaliteli malzeme ve lazer kesim tekniğiyle üretilen ürünlerimizde silinme ve ya deforme sorunu yaşanmamaktadır.

Not: Ürününüzü kargodan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Herhangi bir deformasyon veya kırık var ise tutanak tutturunuz. Tutanak tutturulan hatalı ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yapılacaktır.

Arama kelimeleri : Ayna Pleksi LAzer Kesim, Ayna Pleksi Magnet, Ayna Pleksi Fiyatları, Ayna Pleksi İsim Yazma, Ayna Pleksi Yüzük,Yüzük Şeklinde Ayna Pleksi, Lazer kesim Ayna, Lazer Kesim Toptan, Lazer Kesim Fiyatları, Ayna Pleksi Tepsi, Ayna Pleksi nazar duası, düğün hediyelikleri, nikah şekeri, Söz Yüzüğü, Nişan Yüzüğü Ayna Pleksi, düğün, Nişan, kına, Söz, Kız İsteme, Yüzük magnet,yüzük Düğün süsü,altın ayna yüzük,nikah şekeri,nikah süsü,yüzük nikah tarihi,yüzük nişan tarihi,yüzük düğün tarihi

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5