4.00 TL
3 Gün
Sipariş Açıklaması

Özel günlerinizin hediyeliklerini kendiniz tasarlamak ister misiniz? Düğün, kına, nişan, isteme, söz gününüzdeki hediyeliklerinizi dilediğiniz renk ve model aksesuarlarla süsleyerek taçlandırabilirsiniz. Yüzük Ayna Pleksinin magnet özelliği ve kişiye özel tasarımı ile sevdiklerinize hoş bir hatıra bırakmış olacaksınız.

  • Yüksek kalite pleksiglass malzeme’den üretilmiştir.
  • Yüzeyin çizilmemesi için üzerinde koruyucu jelatini vardır, montaj esnasında çıkartınız.
  • Güvenli paketleme ve kargolama ile ürününüz kargoda zarar görmeden elinize kadar ulaşır.
  • Yanlış gönderim durumunda ürününüzü kargo ödemeden bize göndererek kendi ürününüze hiç bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürün, uzman tasarımcılarımız tarafından tamamı el çizimi ile tasarlanmaktadır. Tasarımınız hazır olduğunda siparişinize tasarım görseli olarak ilave edilir ve size e-mail ile önizleme görseli gönderilir.  Oluşturulan tasarımınızı gördükten sonra tasarımınıza onay verebilir ya da tasarım üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.  Bu süreç, sipariş ve ödeme onayınız ardından başlayacaktır, ödeme işlemi tamamlanmadan tasarım süreciniz başlamamaktadır.

düğün hediyelikleri,Nişan hediyelikleri,Söz hediyelikleri,Kına hediyelikleri,nişan süsü, nikah şekeri,Pleksi ayna magnet, Pleksi aynja fiyatları, Pleksi ayna nazar duası, Pleksi ayna kapı süsü, Pleksi ayna toptan, süslemesiz Pleksi ayna, Pleksi ayna tepsi, Pleksi ayna nasıl yapılır, Özel gün hediyelikleri,kız isteme hediyelikleri,Yüzük magnet, Yüzük şeklinde pleksi, Yüzük pleksi magnet,doğumgünü, doğumgünü hazırlıkları, doğumgünü hediyelikleri, baby shower hediyelikleri, hoşgeldin bebek hediyelikleri, mevlid hediyelikleri, bebek mevlidi, nişan hediyelikleri, düğün hediyelikleri, kına, birthday, birthday parti, mevlit şekeri, Mevlüt şekeri, mevlid hatırası, sünnet mevlidi, sünnet hediyelikleri, sünnet şekeri, sünnette dağıtılacak şeyler, sünnet şapkası hediyelik, sünnet şapkası

Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir ?

Kalite *
1 2 3 4 5
Ücret *
1 2 3 4 5